Informacje dla autorów

Organizatorzy XII Krajowych Warsztatów Kompatybilności Elektromagnetycznej zapraszają do nadsyłania zgłoszeń interesujących, oryginalnych i przeglądowych prezentacji i referatów naukowych związanych z tematyką konferencji, które po kwalifikacji przez Radę Programową będą zaprezentowane podczas konferencji. Przygotowane przez autorów prezentacje zostaną wydane w formie materiałów konferencyjnych. Referaty nadesłane w formie pełnych artykułów naukowych i przeglądowych zostaną po pozytywnej ocenie Rady Programowej wydane w periodyku naukowym.


Zgłoszenia powinny być nadsyłane zgodnie z następującym harmonogramem:
  • 3 czerwca 2019 r. - termin nadsyłania propozycji proponowanych prezentacji i streszczeń referatów(1 strona A4) lub pełnych referatów bez konieczności formalnego formatowania tekstu,
  • 30  czerwca 2019 r. - decyzja Rady Programowej o przyjęciu propozycji referatu lub prezentacji oraz zamieszczeniu jej w programie Warsztatów,
  • 26  sierpnia 2019 r. - termin nadesyłania pełnych wersji prezentacji, gotowych do wydruku jako materiał konferencyjny (prezentacja w formacie MS Power Point *.ppt lub prezentacja w formacie PDF) oraz pełnych tekstów referatów (zgodnie z wymaganym formatowaniem).

Pliki do pobrania przez autorów:

Nadesłane prezentacje zostaną także zainstalowane na komputerach, które będą wykorzystywane do prezentacji w czasie Warsztatów EMC, a następnie przetestowane przez organizatorów. Wcześniejsze nadesłanie prezentacji ograniczy występowanie typowych problemów technicznych. Ewentualne poprawki będą bezpośrednio konsultowane z autorem prezentacji, dlatego przy wysyłce prosimy o wskazanie dokładnego kontaktu do prelegenta. W przypadku nie dostarczenia prezentacji, w określonym terminie organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za powstałe z tej przyczyny problemy techniczne.

Autorów referatów prosimy o kontakt z przewodniczącym sesji i obsługą techniczną minimum 15 minut przed rozpoczęciem sesji w celu omówienia jej szczegółów.

Informacje dotyczące gromadzenia danych osobowy i polityce prywatności

Podany link polityka prywatności zawiera przekierowanie do strony z informacjami z zakresu przetwarzania danych dostarczanych przez Państwa w związku z korzystaniem z naszych serwisów, stron www, formularzy i innych narzędzi, którymi zarządzamy w Politechnice Wrocławskiej.


Patronat honorowy:Organizatorzy:


Partnerzy:


Nowości:
06.09.2019r - uaktualniony program Warsztatów ze szczegółami zapisów na sesje szkoleniowe

Program Warsztatów2019 © Warsztaty EMC              Ostatnia modyfikacja: 12 września 2019 r.