Informacje dla wystawców

Szanowni producenci i przedstawiciele handlowi firm, jednostek doradczych i badawczych, których charakter działalności związany jest z zagadnieniami kompatybilności elektromagnetycznej, pomiaru pól elektromagnetycznych, ochrony osób i urządzeń przed zaburzeniami elektromagnetycznymi!

Zapraszamy do udziału w wystawie technicznej, do prezentacji swoich produktów, usług i osiągnięć podczas XII Krajowych Warsztatów EMC - Wrocław 2019.

Zapraszamy również do technicznego wsparcia organizacji konferencji poprzez organizację sesji szkoleniowych i warsztatowych jak również finansowego wsparcia organizacji konferencji.


Oferujemy następujące formy udziału i usługi:

  • dostarczenie uczestnikom Warsztatów EMC pakietu materiałów reklamowych

Dostarczony przez reklamodawcę pakiet materiałów reklamowych zostanie przekazany każdemu uczestnikowi konferencji - koszt od 300 zł netto (uzależniony od objętości pakietu reklamowego).

  • udział w wystawie technicznej

Wystawcom oferowane jest standardowe stoisko wystawowe o powierzchni 4 m2 w sąsiedztwie sal konferencyjnych. Stoiska będą wyposażone w stół, krzesła, oświetlenie, zasilanie elektryczne oraz będą oznakowane nazwą i logiem firmy. Organizatorzy zapewniają ochronę stoiska poza godzinami otwarcia wystawy.
Koszt wynajęcia standardowego stoiska wystawowego (2m x 2m) na czas trwania konferencji wynosi 2500 zł netto.

Przykładowe aranżacje stoiska wystawowego zamieszczona na zdjęciach poniżej.


stoisko 2m x 2m;        stoisko 3m x 2m                     stoisko 4m x 2m

     


Za dopłatą istnieje możliwość zwiększenia powierzchni wystawowej stoiska wystawowego o wielokrotność 2 m2 (moduł 1m x 2m). Koszt dodatkowych 2 m2 powierzchni stoiska wystawowego wynosi 1250 zł netto. Istnieje także możliwość budowy i aranżacji stoiska wystawowego zgodnie z preferencjami wystawcy po wcześniejszym ustaleniu przez Sekretariat konferencji możliwości lokalizacji i aranżacji takiego stoiska wystawowego oraz ustaleniu szczegółów technicznych.

Udział w wystawie technicznej uprawnia również do bezpłatnej prezentacji podczas zaplanowanych sesji firmowych. Deklaracja organizacji prezentacji firmowej powinna być skierowana do organizatorów do 31 lipca 2019 r.

Warunkiem udziału w wystawie technicznej jest przesłanie e-mailem do 2 września 2019 r. wypełnionego formularza zgłoszeniowego wystawcy(,  ) na adres:

recepcja-emc@pwr.edu.pl.

oraz dokonanie  do  2 września 2019 r. wpłaty na konto organizatorów:

Politechnika Wrocławska
ul. Wybrzeże Wyspiańskiego 27
50-370 Wrocław
NIP: 896-000-58-51
Nr konta: 35 1090 2402 0000 0001 4170 2997
Santander Bank Polska S.A.


Prosimy w tytule przelewu wpisać:

XII Warsztaty Kompatybilności Elektromagnetycznej 2019; nazwa firmy

Plan wystawy
Informacje dotyczące gromadzenia danych osobowy i polityce prywatności

Podany link polityka prywatności zawiera przekierowanie do strony z informacjami z zakresu przetwarzania danych dostarczanych przez Państwa w związku z korzystaniem z naszych serwisów, stron www, formularzy i innych narzędzi, którymi zarządzamy w Politechnice Wrocławskiej.


Patronat honorowy:Organizatorzy:


Partnerzy:EMC-LabNet

Nowości:
06.09.2019r - uaktualniony program Warsztatów ze szczegółami zapisów na sesje szkoleniowe

Program Warsztatów2019 © Warsztaty EMC              Ostatnia modyfikacja: 12 września 2019 r.